Горіли очерет та суха трава

9 березня на пункт зв’язку ДПРЧ № 32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Кучурган, що за 20 кілометрів від районного центру, на відкритій території горить очерет та суха трава.

На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ № 32 м. Роздільна. 25 хвилин знадобилося роздільнянським рятувальникам, щоб ліквідувати пожежу на площі 1 га. Загиблих та постраждалих немає. Причина загорання – необержене поводження з вогнем невстановленої особи.

Загалом, від початку 2017 року на території району сталося 10 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє осіб. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області вкотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки: не паліть суху траву, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та очерет; не розводьте багаття у місцях відпочинку, у лісах, лісосмугах, поблизу полів, на схилах пляжів, у парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки. Спалювання сухої трави та очерету категорично забороняється. У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером 101! Бережіть своє життя та оточуючих!

Сергій ШМОРГАЛ,

Провідний спеціаліст Роздільнянськог міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар