До уваги власників тварин!

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті, на відшкодування витрат на оплату послуг з ідентифікації та реєстрації тварин фізичним особам – власникам цих тварин. Відповідну постанову Уряд прийняв на своєму засіданні 8 серпня 2016 року.

Для отримання відшкодування витрат з ідентифікації фізичні особи – власники тварин повинні подати до 1 грудня за місцезнаходженням господарства структурним підрозділам райдержадміністрацій, які забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, копії: ідентифікаційного документа тварини (паспорт великої рогатої худоби, реєстраційне свідоцтво свиней (для негосподарюючих суб’єктів), реєстраційне свідоцтво овець/кіз, паспорт коня, паспорт віслюка/мула/лошака), а в разі утримання 10 і більше голів тварин одного виду – додатково подається виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; паспорта фізичної особи – власника тварин; довідки або договору про відкриття рахунка в банку; документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).
Відповідно до Порядку, головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики, яке здійснює управління бюджетними коштами у межах установлених йому бюджетних повноважень. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є структурні підрозділи агропромислового розвитку облдержадміністрацій.
Відшкодування витрат з ідентифікації здійснюватиметься за оплачені у період із грудня попереднього року до грудня поточного року послуги з ідентифікації та реєстрації тварин на підставі поданих документів у розмірі вартості послуги з ідентифікації та реєстрації тварин, яка щорічно визначається відповідно до законодавства.
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин Верховна Рада України постановляє:
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
1) доповнити статтею 107-2 такого змісту:
“Стаття 107-2. Порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин Порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин: неподання для реєстрації даних про ідентифікованих тварин, господарства їх розведення та утримання, переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж тварин; переміщення тварин без ідентифікаційних документів; проведення забою, утилізації неідентифікованих та незареєстрованих тварин; неподання для реєстрації даних про господарства, що здійснюють забій та утилізацію тварин; неподання для реєстрації даних про господарства, що займаються продажем тварин, наданням послуг зі штучного осіменіння та організацією виставок тварин; здійснення продажу, проведення виставок і штучного осіменіння неідентифікованих та незареєстрованих тварин – тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на фізичних осіб – підприємців, уповноважених осіб – від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Порушення адміністратором Єдиного державного реєстру тварин строків внесення до Єдиного державного реєстру тварин встановлених законом даних щодо тварин або строків оформлення та видачі ідентифікаційних документів тварини – тягнуть за собою накладення штрафу на уповноважених осіб від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вимагання не передбачених законом даних або документів для внесення до Єдиного державного реєстру тварин, тягне за собою накладення штрафу на уповноважених осіб від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі порушення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на фізичних осіб – підприємців, уповноважених осіб – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.

Управління держпродспоживслужби в Роздільнянському районі.

Залиште свій коментар