Надійна порадниця господаря

Нинішньої скрутної пори, коли переважній більшості жителів нашої країни доводиться виживати, надійною підмогою їм у повсякденному житті стали присадибні і дачні ділянки. Вагомим доважком до столу є вирощений на них урожай городини і садовини, а також продукція домашніх ферм, корми для яких постачають городи і дачні ділянки.

Як краще хазяйнувати на присадибній і дачній ділянці? Що потрібно зробити, аби мати найвищу віддачу від кожної сотки землі? Відповідь на ці та інші питання можна знайти на сторінках загальнодержавної газети «Присадибне і дачне господарство». Газета хоча ще й молода за віком (невдовзі виповниться чотири роки відтоді, як побачив світ її перший номер), але вже встигла завоювати широку читацьку аудиторію, чисельність якої з кожним роком зростає.

Передплативши загальнодержавну газету «Присадибне і дачне господарство» ( індекс у каталозі – 68145), ви матимете змогу:одержувати інформацію про досвід ведення садівництва, виноградарства; знайомитися з передовим досвідом ведення городництва; матимете доступ до скарбнички передових технологій ведення картоплярства; одержувати різноманітні поради і рекомендації (медичні, юридичні, побутові), прогнози синоптиків тощо.

Газету можна передплатити у поштових відділеннях та у листонош.

В. ОНЕНКО,

головний редактор газети «Присадибне і дачне господарство».

 

Залиште свій коментар