У Роздільній відбувся турнір з волейболу на призи В.М. Замітайла

Нещодавно у ДЮСШ м. Роздільна відбувся обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд на призи Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, директора Роздільнянської ДЮСШ Замітайла Володимира Макаровича.

У змаганнях приймало участь шість команд: три команди з м. Одеса, м. Подільськ, м. Овідіопіль (Петродолина), а також збірна ДЮСШ м. Роздільна.

Команди розподілились на дві підгрупи. Перша підгрупа ДЮСШ м. Роздільна,  м. Овідіопіль, «Оріон-1» м. Одеса, цим командам дано право грати у великій спортивній залі. У малій спортивній залі змагались команди: ДЮСШ «Локомотив» м. Подільськ, «Оріон-2» м. Одеса і команда «Усі свої» м. Одеса.  До речі, за цю команду грали майже всі випускники школи олімпійського резерву м. Одеса.

У першій групі фаворитом була дуже сильна команда «Оріон»-1». В першій зустрічі жереб звів команду ДЮСШ м. Роздільна та команду м. Овідіопіль. Гра була напруженою до останнього ніхто не знав хто переможе. Однак кінцівку партії наші хлопці дуже добре зіграли і перемогли в першій партії з рахунком 25:18.

Друга партія почалась сильною атакою наших спортсменів і вони вели майже всю партію в рахунку. Кінцівка гри була на боці наших суперників 24:22, однак наші хлопці зрівняли рахунок 24:24, потім рахунок знов мінявся то в один то в інший бік 33:33. Перемогу у цій партії здобули також наші хлопці. Спочатку своїм мужнім ударом завершив атаку призер України Плотнік Павло 34:33, а капітан команди Сімаченко Владислав своєю короною подачею завершив перемогу нашої команди з рахунком 35:33. У підсумку 2:0 по партіям.

Згідно жеребкування нашій команді прийшлось грати дві гри підряд, на цей раз з командою «Оріон-1» м. Одеса. Після першої напруженої гри наші хлопці були уставшими, но завдяки уболівальникам нам вдалось виграти першу партію з рахунком 25:20. Однак друга партія була за «Оріон-1» м. Одеса, рахунок 25:15. У третій партії рахунок мінявся до останнього очка. Однак опит та фізична підготовка перемогли, рахунок 15:13 на користь «Оріон-1» м. Одеса і 2:1 перемога у цій грі. В цій групі до останнього ніхто не знав хто вийде у фінал.

Зустріч між командами «Оріон-1» м. Одеса та м. Овідіопіль проходила дуже напружено. Майже усі уболівальники віддавали перемогу команді з м. Одеса, однак м. Овідіопіль дуже серйозно були настроєні на гру і перемога у першій партій 25:18. Друга партія також за ними 25:19. У підсумку 2:0.

В цій групі всі три команди набрали однаку кількість очок. Прийшлось рахувати зіграні партії. Таким чином на перше місце у групі вийшла збірна команда ДЮСШ м. Роздільна, на другому місці опинилась команда з м. Овідіопіль, на третьому команда «Оріон-1» м. Одеса.

У другій групі ігри проходили у малій спортивній залі. Тут фаворитом була команда «Усі свої» з м. Одеса, яка в першу гру обіграла команду «Оріон-2»   м. Одеса з рахунок 25:20 та 25:23, у підсумку 2:0, потім виграла у команди з м. Подільськ по партіям 25:16 та 25:22, у підсумку 2:0 і вихід у фінал. Зустріч між командами «Оріон-2» м. Одеса і командою з м. Подільськ завершилась з рахунком 2:0 у підсумку, по партіям 25:10 та 25:19.

Таким чином перше місце у другій групі і вихід до фіналу завоювала команда «Усі свої» м. Одеса, на другому місці «Оріон-2» м. Одеса, на третьому команда з м. Подільськ.

Таким чином за 5-6 місця команди «Оріон-2» м. Одеса, ДЮСШ «Локомотив» м. Подільськ рахунок 2:0 на користь «Оріон-2» м. Одеса, по партіям 25:22 та 25:19.

Дуже напружено проходила зустріч за третє місце, де зустрілись команди «Оріон-2» та Овідіопіль. Першу партію виграла команда»Оріон-2» з рахунком 25:22, другу партію команда з м. Овідіопіль з рахунком 25:20. Третю партію виграла команда «Оріон-2» м. Одеса з рахунком 15:11, у підсумку 2:1 і бронзові медалі обласного турніру.

Однак із самих інтересних ігор на цьому турнір була фінальна гра між командами «Усі свої» м. Одеса та збірною ДЮСШ м. Роздільна. До речі, капітан збірної ДЮСШ Сімаченко Владислав грає за команду «Усі свої» м. Одеса в лізі «Відродження» м. Одеса. В першій партії на перший погляд команда з м. Одеса легко переграла наших хлопців, рахунок 25:19. Друга партія проходила дуже напружено, здавалось. Що наші хлопці не витримають шалених атак Одеситів. Перелом наступив у другій партії, у якій наші хлопці менше помилялись у захисті і більше атакували суперників. У підсумку 25:21 перемога за нами. Всі чекали третьої, рішучої партії, однак боротьби не вийшло. Дуже добре зіграли наші хлопці. На відмінно зіграв наш зв’язуючий Переходнюк Вячеслав (призер Першості України з пляжного волейболу). Дуже мощно зіграли наші хлопці у нападі, це: Сімаченко Владислав – капітан команди, Плотнік Павло, Рогожин Олександр (чемпіон України з пляжного волейболу). Добре зіграли у захисті Ліщенко Микита, Мошковський Євген. Третя партія за нами 15:7 і перемога у цій зустрічі 2:1.

Таким чином 6 місце посіла команда ДЮСШ «Локомотив» м. Подільськ, на 5 місці команда «Оріон-1» м. Одеса, на 4 місці – м. Овідіопіль (Петродолина).

3 місце і бронзові медалі завоювала команда «Оріон-1» м. Одеса, 2 місце і срібні медалі здобула команда «Усі свої» м. Одеса. Перше місце посіла і отримала золоті медалі збірна команда ДЮСШ м. Роздільна.

Ось імена переможців обласного першого перехідного Кубку з волейболу серед чоловічих команд на призи Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, директора Роздільнянської ДЮСШ Замітайло Володимира Макаровича: