У Роздільній стартував четвертий турнір з гандболу пам’яті Анатолія Петриги

23 лютого вже традиційно в Роздільній стартував турнір ветеранів гандболу пам’яті Анатолія Петриги, який заснований у 2016 році за ініціативи голови Федерації гандболу Одеської області, Почесного громадянина міста Роздільна Сергія Гриневецького. Змагання проводяться у спортивній залі Роздільнянської школи-гімназії №1 вчетверте. Адже  Анатолій Петрига – видатний тренер, відмінник освіти України, справжній спортсмен, випускник Роздільнянської школи-гімназії №1. Понад 35 років він працював викладачем-тренером Роздільнянської ДЮСШ.

За традицією турнір приурочений до визначної дати в житті Одещини – Дню утворення Одеської області, яка святкуватиме 87-у річницю.

Учасниками турніру цього року стали чотири команди: збірна України (50+), “Одеса” (+35), ФГО “Одеса” (молодіжна) та збірна міста Роздільна. На трибунах зібралося чимало вболівальників.

За результатами напруженої боротьби перемогу здобула команда “Одеса” (35+). І вони по праву стали володарями  головного призу – перехідного Кубка турніру пам’яті Анатолія Петриги.

Другою стала збірна України (50+), за яку виступав на цьому турнірі Сергій Гриневецький.

Третє місце посіла ФГО “Одеса” (молодіжна). А от збірна міста Роздільна стала четвертою.

Всі учасники були нагороджені медалями та символічними кубками. Від імені народного депутата України Олександра Пресмана його помічник Галина Нагорняк вручила роздільнянський команді сертифікат на 10 тисяч гривень для придбання спортивного інвентарю.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.