Роздільнянські гандболісти стали першими на змаганнях у Чорноморську

14 грудня у м. Чорноморськ пройшли обласні змагання з гандболу серед юнаків 2009 року народження та молодше. У змаганнях приймали участь п’ять команд: смт. Овідіопіль, смт. Шабо, дві команди з м. Чорноморськ та м. Роздільна.

Великі кубки, медалі завдали цим змаганням особливий інтерес.  Кожна з команд прагнула завоювати ці нагороди.

Команда комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа» у складі: Дениса Нестєрова, Олексія Меделянчук, Віктора Пекарського, Еріка Шишканова, Тимура Ялового, Дениса Тополя, Назара Вахновського, Сергія Карпішина, Нікіти Криловського – зайняли перше місце та отримали кубок, медалі, дипломи та солодощі. Наша команда не програла ні однієї зустрічі.

Підготувала команду до змагань тренер-викладач Роздільнянської ДЮСШ А.М. Шкульова