1. Перевірка у магазині.
Перший крок – придивитися до крупи ще в магазині. Зверніть увагу на стан крупи. Якщо вона злиплася або ви бачите чорні плямки серед зерен – ні в якому разі не купуйте такий продукт. Стан круп легко перевірити в прозорих пакетах, а ось в картонних коробках або паперових пакетах, на жаль, ви цього зробити не зможете. Все, що вам залишається – це подивитися на дату випуску, а також перевірити рекомендований термін зберігання крупи.
2. Огляд вдома.
Купивши додому нову крупу, обов’язково перевірте її. На перший погляд вона може здатися чистою, але навіть в ній можуть жити личинки. Щоб знешкодити всю живність, взимку ви можете просто винести крупи на балкон на кілька днів. Також можна скористатися мікрохвильовою піччю і прожарити крупу протягом п’яти хвилин. Ці маніпуляції ніяк не вплинуть на смак та властивості круп.
3. Правильне зберігання.
Не варто зберігати крупу і борошно в поліетиленових пакетах. Адже там вони можуть придбати неприємний присмак і запах. Найкраще місце для зберігання різноманітних круп і борошна – це скляні контейнери або банки. Кришки або пробки в них повинні щільно прилягати до основи банок. Для більш зручного зберігання варто вибирати прямокутні або квадратні контейнери, які будуть займати мінімальну кількість вільного місця в кухонному шафці.
Отже, якщо ви любите створювати запаси круп у себе вдома, обов’язково придбайте герметичну тару і раз на місяць-два перевіряйте свої крупи на наявність комах.