Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали можливість людям зберегти істинні знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.
9 листопада у День Преподобного Нестора-Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Саме українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувається на ній, прагнув зберегти національну пам’ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки.
З метою популяризації української писемності та мови в сільській бібліотеці для учнів 3 класу Єгорівської ЗОШ, класний керівник Сидорович Г.Б. , пройшла мовна гра « Мандри у країну слова».
Бібліотекар підготувала відеопрезентацію «Українська мова: історія та сучасність», з якої діти дізналися про історію виникнення свята День української писемності та мови, життя і діяльність Кирила, Мефодія, Нестора- Літописця та сучасний стан української мови.
Під час конкурсів «Мовне асорті», «Фразеологічні розсипи», «Синонімічне різнобарв’я», «Гра словами грав в слова», «Всезнайко», «Відгадай загадки», «Лексичний калейдоскоп», діти мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови і показали гарні знання з цього предмета.
Голосін С. розповів казку про мову, а Коваленко М. розвеселив усіх присутніх гуморескою П. Глазового «Кухлик».
Також школярі здійснили умовну подорож по різних містах України і утворили загальні назви мешканців цих міст.
Бажаю , юні читачі, продовжувати читати книги, які допоможуть вам стати кращими, мудрішими, добрішими, легше долати перешкоди, які траплятимуться на вашому життєвому шляху і завжди залишатися такими ж розумними, творчими, читаючими.
Олійник Галина
Єгорівський сільський бібліотекар