Підтримка ветеранів війни та їх рідних

Сьогодні у Роздільнянському Палаці культури за сприянням громадської організації «Veterans HUB ODESA» було проведено зустріч з родинами зниклих безвісти військовослужбовців. Участь у заході також взяли представники Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, на чолі з начальником Олександром Бірюком.

Громадська організація «Veterans HUB ODESA» була заснована в серпні 2019 року ветеранами для ветеранів. Присутні мали змогу отримати консультації з юридичних питань, щодо надання грошової допомоги, пільг та гарантій для членів сімей. Також були озвучені алгоритми дій заявників у разі зникнення особи безвісти за особливих обставин та першочергові кроки рідних, якщо військовослужбовець довго не виходить на зв’язок. Консультації проводили Микола Сторожук, Уляна Хромович, Олег Літвіненко та Анастасія Бойко.

Дана організація надає соціальні послуги, психологічну та юридичну підтримку, є майданчиком для навчання, самореалізації та творчості ветеранів, учасників АТО/ООС та їхніх родин. Також громадська організація проводить інтерактивні заходи та мотиваційні зустрічі, де ветерани діляться своїми історіями та разом шукають відповіді на складні запитання.
Крім того, в межах робочої поїздки представники  ГО «Veterans HUB ODESA» провели зустріч із старостами Роздільнянської громади.

Залиште свій коментар