«Ми – українці, і готові віддати свої життя заради свободи та незалежності»

Так говорить Олексій Бурдейний та 23 його колег – колишніх дільничних, слідчих, оперативників та працівників інших служб Роздільнянського районного відділу поліції. Ці чоловіки були на заслуженому відпочинку, але з першого дня війни долучилися до лав добровольців та пліч-о-пліч з молодими поліцейськими стали на захист України від російських загарбників.

«Кожен з нас багато років працював у поліції, до цієї роботи нам не звикати. Ми патрулюємо вулиці, чергуємо на блокпостах і готові зі зброєю захищати кожен клаптик нашої держави»,- говорить колишній начальник сектору адміністративної практики Сергій Васка, який тільки-но пішов на пенсію, проте, не вагаючись, повернувся до служби за покликанням серця.

У складі патрулів ветерани викривають нетверезих водіїв і хуліганів, слідкують за дотриманням комендантської години та охороняють спокій містян.

«Українській народ незламний, сильний та непереможний – кожна сторінка нашої історії доводить це. Ми готові віддати своє життя, щоб повернути мир та спокій на нашу землю, захистити наші сім’ї, домівки та нашу свободу», – впевнений Олексій Бурдейний, який багато років пропрацював у райвідділі та має непохитний авторитет серед колег та містян.

Ми пишаємося нашими ветеранами та дякуємо їм за підтримку і поради з багатого практичного досвіду. У загарбників немає жодного шансу на нашій землі. Разом – до перемоги!

Відділ комунікації поліції Одеської області
(За інформацією Роздільнянського районного відділу поліції)

 

Залиште свій коментар