Олег Петрович Наливайченко народився в селищі Велика Михайлівка, де закінчив школу. Згодом вступив до юридичного інституту Одеського державного університету (Одеська юридична академія), отримав диплом спеціаліста, після чого розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури Миколаївської області, де пропрацював 22 роки. Спочатку на посаді помічника прокурора району, згодом продовжив свою діяльність в обласній прокуратурі, з 2005 року займав адміністративні посади: був і заступником прокурора району, і прокурором району. У 2021 році за сімейними обставинами…
Продовжити читанняДень працівників прокуратури України
1 грудня кожного року в Україні святкується День працівників прокуратури – це офіційне професійне державне свято, яке, проте, не стало вихідним днем. Історія заснування Дня працівників прокуратури України Таку подію запровадив президент Леонід Кучма 2 листопада 2000 року, дата святкування обрана на честь дати прийняття Закону України «Про прокуратуру» у 1991 році. Ще у давніх скіфів існували власні правові норми, а у 6-4 століттях до наших часів у Північному Причорномор’ї були так звані номофілаки, які виконували функції…
Продовжити читанняВідбулися змагання з настільного тенісу “Кубок Героїв”
➡️У Роздільнянській ДЮСШ відбулися змагання з настільного тенісу “Кубок Героїв”, які проходили за ініціативи громадської організації «Громада Роздільнянщини» (голова Володимир Василенко). У відкритті взяли участь представники Роздільнянської, Великомихайлівської, Захарівської, Окнянської та Теплодарської ДЮСШ. 🏓Мета заходу – підтримка дитячого спорту та вшанування пам’яті загиблих земляків-Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. 🇺🇦Дані змагання – це можливість вкотре згадати всіх загиблих поіменно і вшанувати їх. Діти мають долучатися до національно-патріотичних заходів. Від міської…
Продовжити читанняАндріївські вечорниці – у палаці, край світлиці
У затишно-таємничій атмосфері Роздільнянський народний історико-краєзнавчий музей, що на базі Роздільнянського палацу культури, відчинив двері для української споконвічної традиції – справлення Андріївських вечорниць. Захід став яскравим свідченням багатства української культури та незмінної популярности давніх обрядів. Вечір розпочався зворушливими піснями у виконанні вокальних колективів. Їхні мелодійні голоси наповнили зал теплом і створили по-особливому святковий настрій. Особливою родзинкою стали народні польки від танцівниць, що закликали до забави всіх присутніх. Не обійшлося і без традиційних ворожінь. Дівчата, як…
Продовжити читанняСвітлана ЗАКОРДОНЕЦЬ: «Мені взагалі незрозумілий цей статус “зниклий безвісти”. Як це людина може зникнути, що це за статус такий?»
Світлана ЗАКОРДОНЕЦЬ, мати зниклого безвісти військовослужбовця Андрія ЗАКОРДОНЦЯ: Я розшукую свого сина Андрія, 1991 року народження, солдата. 16 вересня 2022 року в районі бойових дій поблизу с. Правда Херсонської області мій син зник безвісти. Останній зв’язок з ним був 16 вересня, ми спілкувалися в першій половині дня. Обіцяв зателефонувати пізніше… Але я не дочекалася дзвінка. 19 вересня я пішла у військкомат, де мені сказали, що він зник безвісти, але офіційних документів ще немає. 21…
Продовжити читанняМагнітні бурі у грудні 2024: коли відбуватимуться та які дні будуть небезпечними
Протягом грудня 2024 року Сонце стане особливо активним. Упродовж першого міся зими очікуються кілька магнітних бур різної активності — від слабкої до потужної. Відповідний прогноз опублікував Центр передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень (NOAA) США. Магнітні бурі: календар на грудень 2024 року 1, 12 та 16 грудня — сильна магнітна буря. 6−7, 15 та 17 грудня — середня магнітна буря. 2, 3, 8, 11, 20, 29 і 31 — слабка магнітна буря.
Продовжити читанняНа Одещині поліція та СБУ затримали трьох паліїв адмінбудівель, двоє з них – підлітки
Молодики виконували замовлення так званого куратора в різних регіонах України. За скоєне їм загрожує позбавлення волі. Заходи з викриття та затримання зловмисників проводили співробітники управлінь карного розшуку та кримінального аналізу ГУНП в Одеській області разом з оперативниками УКР столичного главку, співробітниками відділення поліції №2 Одеського районного управління поліції № 2, УСБУ в Одеській області та ГУ СБУ в м. Києві та Київській області. Ними виявилися троє місцевих жителів віком 15, 17 та 20 років. Правоохоронці…
Продовжити читанняБез примирення з агресором: Верховна Рада посилила протидію домашньому насильству
Парламент вніс суттєві зміни до українського законодавства, щоб удосконалити механізми протидії домашньому насильству. Зокрема, новий закон дозволить розлучатися подружжям, які мають дітей віком до одного року. Які ще зміни передбачає ухвалений депутатами документ, і як влада планує протидіяти насильству — розповість Центр громадського моніторингу та контролю. Що змінили депутати Раніше українське законодавство не дозволяло розлучатися парам під час вагітності дружини і в перший рік життя малюка. Натомість, Сімейний кодекс пропонував суду працювати у першу чергу…
Продовжити читання«Люди, закохані в пісню»
🎵«Люди, закохані в пісню» ➡️Під таким гаслом пройшов концерт, присвячений 35-річчю з дня заснування народної хорової капели «Ветеран». 👉🏻Безліч вітань, щирих побажань та оплесків отримали учасники хорової капели протягом усього свята. Концертна програма була насичена яскравими виступами та номерами, які надихали та вражали глядачів. Концерт пройшов на одному диханні. 🎊Вітаємо творчий колектив НХК «Ветеран» з ювілейним днем народження. Бажаємо нових творчих злетів та невичерпної життєвої енергії на нові звершення.
Продовжити читання23 листопада – День пам’яті жертв Голодомору
ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ Голодомор-геноцид 1932-1933 років, влаштований комуністичним режимом Сталіна з метою зламати опір українців, знищити українську ідентичність і пам’ять про українську державність, перетворити селян на колгоспних рабів і отримати необмежений доступ до продовольчих ресурсів, досі є одним з найжахливіших у ХХ столітті злочинів проти людства. За наказом влади спеціальні продзагони вилучали в людей усі запаси збіжжя та харчів. На господарства накладалися натуральні штрафи. Села, які не виконували нереальні плани хлібозаготівлі, заносили на «чорні дошки»,…
Продовжити читання