Золота Осінь у Гаївському НВК

   Золота красуня — Осінь чарівниця,

                                                               По землі ступає, золотом іскриться,

        В жовте і червоне ,листячко фарбуєш,

                                                               І картини дивні, чарівні малюєш.

Під таким гаслом пройшло свято золотої Осені у дошкільному навчальному закладі с. Гаївка. Діти нашої групи «Сонечко» із задоволенням танцювали з листочками, співали пісні, розповідали вірші, прославляючи золоту Осінь, за її красу та врожаї.

Осінь дарує нам яскраві фарби природи, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який проявляється не лише, у дорослих, а й у дітей. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно-позитивний настрій ,естетичний розвиток, знайомили   дошкільників з рідною природою, навчали змальовувати всі барви осінньої краси. З такою метою було проведено дане свято.

До дітей на свято завітала і сама винуватиця свята — золота Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала смачними подарунками. Гостями свята були також: «Дощик», «Мишка», «Лисичка», «Ведмедик» та «Білочка».

Вихованці вразили усіх присутніх цікавою казочкою «Лісові грибочки», а також подарували незабутні враження від запального фінального танцю дівчаток «Буги-вуги».

Свято осені—це завжди феєрична подія. У святковій, гарно прикрашеній залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Малюки та гості залишилися задоволені проведеним святом.

Олександра Токар, вихователь дошкільної групи Гаївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

 

Залиште свій коментар