ЖИТЕЛІ С. ПОКРОВКА ВТОМИЛИСЯ ВІД ПОГАНОЇ ДОРОГИ

14 листопада у с. Покровка Кам᾽янської сільської ради відбулося зібрання жителів вулиці Садова, яких турбує стан дороги на цій вулиці. Він вкрай поганий і людям, особливо за поганої погоди, важко пересуватися.

         Взяв участь у цій зустрічі та обговоренні нагальної проблем депутат районної ради С.В. Маслов. Сергій Вікторович відзначив: «Я вивчав це питання, розглядав різні варіанти, але, на жаль, залишився не почутим. Тому пропоную створити ініціативну групу та здійснити візит до голови райдержадміністрації Н.В. Бараненко».  Місцеві жителі зголосилися на цю пропозицію і визначилися з представниками від громади. Крім того, порушили низку інших важливих питань: наведення ладу на місцевому кладовищі, необхідність облаштування автобусних зупинок  (їх, до речі, зголосився встановити депутат райради С.В. Маслов), рух автобусу і т.д. Зустріч пройшла у конструктивному руслі, і вже зранку15 листопада,  депутат райради С.В. Маслов та ініціативна група жителів с. Покровка, зустрілися з головою Роздільнянської РДА Н.В. Бараненко. Присутні жваво обговорили питання щодо можливих варіантів здійснення ремонту дороги по вул. Садова, висловили своє бачення ситуації.

         Голова Роздільнянської РДА Н.В. Бараненко відзначила, що Кам᾽янська сільська рада  сьогодні розвивається і є перспективною. На її території планується будівництво сучасної амбулаторії сімейної медицини, як і в двох інших сільрадах нашого району – Яковлівській та Єгорівській. Питання ремонту вищевказаної дороги , звичайно, важливе, але і складне в зв’язку з високою вартістю виконання робіт. Також для виконання ремонту вже не зовсім сприятлива пора року. На дворі – пізня осінь. Підсумовуючи,  Наталія Вікторівна зауважила, що їй потрібен тиждень для ретельного вивчення ситуації з цією дорогою і тоді буде більш конкретна відповідь можливі ремонтні роботи чи ні.

Залиште свій коментар