Засідання громадської ради при Роздільнянській РВА

15 березня 2023 року відбулося засідання громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації під головуванням Валентини Бондаренко.
На початку засідання голова райдержадміністрації Сергій Приходько поспілкувався з присутніми представниками інститутів громадянського суспільства.
Відповідно до порядку денного, з першого питання щодо роз’яснень основних відмінностей понять опіка, піклування та постійний догляд виступила директор Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Кулішова.
Доповідачка визначила різницю між поняттями та зазначила, що люди похилого віку часто потребують допомоги і особливого піклування. Це гарантує особі, яка її потребує, належний догляд, а опікун може отримати пільги і виплати. З початком повномасштабної війни і запровадженням в Україні загальної мобілізації над оформленням опіки чи опікунства замислюються також ті, хто раніше доглядав за своїми близькими, але не закріплював це офіційно.
Про забезпечення військовослужбовців та їх родин твердим паливом на території Роздільнянської громади інформувала начальник відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Наталія Єлізарова.
Зазначено, що на початку осінньо-зимового періоду від вищевказаної категорії населення було подано 170 заяв та видано 352 куб. м дров, також така допомога видавалась внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складному становищі.
Щодо принципу здійснення розподілу гуманітарної допомоги на території Роздільнянської громади доповіла голова гуманітарного штабу Роздільнянської міської ради Наталія Кучеренко. Доповідачка зазначила, що положення та порядок видачі гуманітарної та благодійної допомоги, визначено розпорядженням Роздільнянського міського голови від 31.03.2022р. №85/МР-2022 «Про створення гуманітарного координаційного центру при виконавчому комітеті Роздільнянської міської ради». У п.8 Порядку визначено, що пріоритетне право на отримання допомоги мають внутрішньо переміщені особи (вимушені переселенці), які проживають (прибули) на територію Роздільнянської громади.
Так, за січень-лютий поточного року ВПО отримано: 1108 продуктових наборів, 163 гігієнічних товарів та ін.
Після обговорення питання присутніми членами громадської ради було рекомендовано здійснити роз’яснювальну роботу серед населення громади щодо розподілу та порядку видачі гуманітарної допомоги на території Роздільнянської міської ради.
На цьому порядок денний вичерпано.
Джерело: Роздільнянська районна державна адміністрація

Залиште свій коментар