Задля розвитку греко-римської боротьби у Роздільній

15 листопада до Роздільної з робочим візитом завітали президент Одеської обласної федерації греко-римської боротьби Руслан Алманов, депутат Одеської обласної ради, майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби  Февзі Мамутов та учасник літніх Олімпійських ігор-2008, також майстер спорту України міжнародного класу Юрій Коваль. Ініціювали зустріч тренери спортивного клубу ім. Суворова Микола Железняк та Юрій Коваленко з метою популяризації, сприяння розвитку греко-римської боротьби і спорту загалом на Роздільнянщині та створення відповідних умов для занять дітей.

На початку для гостей провели невеличку екскурсію містом, в рамках якої відвідали та оглянули спортивну залу Роздільнянського НВК №1, оскільки одним із нагальних питань цієї поїздки було вивчення можливостей та ресурсів для проведення першості області та всеукраїнських турнірів у нашому місті. З цією ж метою відвідали Роздільнянську ДЮСШ, де їх зустріли начальник відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради Тетяна Шайдук та  директор цього закладу,   відмінник народної освіти України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Замітайло.  Присутні оглянули дві спортивні зали ДЮСШ, а також ознайомилися зі стендами досягнень вихованців школи.

Потім поспілкувалися з директором Володимиром Замітайлом щодо збільшення штатного розпису з наступного року на одну одиницю та затвердження ставки тренера  з греко-римської боротьби. Як відзначив  депутат Одеської обласної ради Февзі Мамутов, наразі 27 роздільнянських дітей займаються цим спортом, а четверо юнаків входять до складу обласної збірної з греко-римської боротьби. Володимир Макарович відповів, що проблема полягає у відсутності місця для проведення занять, оскільки на базі спортшколи наразі немає можливості для виділення приміщення. Але в той же час не обов’язково, аби зала для цих занять була саме в ДЮСШ. Практикується створення філій, які закріплюються за закладом, вводиться штатна одиниця тренера, проте базуються вони в іншому місці. Начальник відділу спорту та молоді Роздільнянської міської ради Тетяна Шайдук відзначила, що варіант із облаштуванням філії та введенням додаткової штатної одиниці найбільш оптимальний в даній ситуації.

Тож, делегація у складі президента Одеської обласної федерації греко-римської боротьби Руслана Алманова, депутата Одеської обласної ради Февзі Мамутова, учасника літніх Олімпійських ігор у 2008 Юрія Коваля та представників спортивного клубу ім. Суворова Миколи Железняка та Юрія Коваленка вирушили до будинку побуту «Перлина», де попередньо домовилися про огляд такого приміщення для організації на його базі зали для занять греко-римською боротьбою. Там гостей вже очікував в.о. директора КП «Роздільнатеплокомуненерго» Вадим Домброван, який відзначив, що готові провести ремонтні роботи та обладнати все необхідне для спортивних занять, в тому числі опалення, якщо місце розташування та розмір приміщення влаштовують зацікавлених осіб.

Питання щодо фінансування ремонту ще вивчатиметься, однак, обласні гості та представники місцевого спортивного клубу ім. Суворова підтвердили, що приміщення  в «Перлині» цілком підходить для облаштування секції з греко-римської боротьби та сподіваються на позитивне вирішення цього нагального питання. Бо напередодні цієї зустрічі передувала ще одна робоча нарада з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком та його заступниками, в якій брали участь представники спортивного клубу ім. Суворова. Саме керівництво громади  запропонувало розглянути  варіант  організації цієї секції у будинку побуту та пообіцяли всіляко сприяти втіленню задуманого у життя. Адже діти мають зростати в гідних умовах та мати можливості для розвитку своїх спортивних здібностей.

Урочистим моментом зустрічі стала передача подяки від обласної федерації тренеру з греко-римської боротьби, одному із засновників цього виду спорту на Роздільнянщині Михайлу Миколайовичу Коваленку, який 16 листопада святкує ювілейне день народження, а саме – 70 річчя. На жаль, особисто прийняти почесну відзнаку Михайло Миколайович не зміг через стан здоров᾽я, та колеги обов’язково її передадуть разом із щирими поздоровленнями.

Наш кор.

Залиште свій коментар