З Німеччини до Роздільної прибула гуманітарна допомога

29 березня у Роздільну доставили гуманітарну допомогу з Бурга (Німеччина). Її турботливо збирали для українців як ті, хто був змушений залишити рідну землю через повномасштабне вторгнення російських окупантів, так і тамтешні жителі.

Для країни в умовах війни гуманітарна допомога дуже важлива. І волонтерська діяльність у напрямку організації та доставки найнеобхідніших речей нашим військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, об’єднує людей з різних куточків України та світу. Зокрема, троє наших співвітчизників, зокрема Ігор Клебан зі Стрию Львівської області, Олександр Діденчук з Кам’янки Роздільнянської міської ТГ та Юрій Горобець з Одеси, безпосередньо сприяли в організації та доставці гуманітарної допомоги в наше місто.

З представниками в Німеччині, зокрема, Андрієм Мухою (Andrej Mucha), вихідцем зі Львова, співпрацював Ігор Клебан. Вони були знайомі ще до війни. Андрій Муха разом з українцями, які виїхали через війну, та небайдужими громадянами Німеччини зібрали для передачі в Україну багато корисних речей: продукти, в тому числі дитяче харчування, медикаменти, чимало речей побуту. Однак доставити це все в Україну, а саме в Роздільну Одеської області вдалося завдяки сміливості водія Юрія Горобця, який з Німеччини довіз весь вантаж до місця призначення.

Крім того, у вирішенні організаційних питань щодо транспорту для доставки вантажу допоміг Олександр Діденчук, який до війни мав цілком спокійне життя, займаючись бізнесом. Власне, через роботу вони свого часу і познайомилися з Ігорем Клебаном. Олександр Діденчук розповів, що з самого початку повномасштабного вторгнення долучився до волонтерської діяльності в Одесі. Він відзначив, що складно знайти водія для доставки гуманітарної допомоги з країн Європи, і подякував Юрію за здійснену поїздку.

Допомогли розвантажити фуру місцеві волонтери та військовослужбовці. А щирі слова вдячності за надану підтримку з Німеччини всім, хто збирав цю гуманітірну допомогу, висловив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та всі присутні роздільнянці. Адже з початком війни перед країною постали нові виклики і наші земляки швидко організувалися та допомагають у боротьбі з ворогом, відповідно до своїх можливостей.

Все буде Україна!

З Німеччини – до Роздільної

Джерело: vpered.od.ua

Залиште свій коментар