З метою розширення території обслуговування

Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молодими, але… Роки минають швидко, і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює лави бабусь і дідусів.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться реальнішим, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, уміння, мудрість.

Територіальний центр соціального обслуговування Роздільнянської міської ради здійснює соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. З метою розширення території обслуговування для надання соціальної послуги «Догляд вдома» спільно зі старостою Калантаївського старостинського округу Михайлом Бєлоусом був проведений рейд щодо виявлення бажаючих громадян – пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян та інших соціально-незахищених громадян для отримання цієї послуги.

Соціальний робітник при наданні соціальної послуги «Догляд вдома» допомагає справитися з негараздами життя та подолати щоденні труднощі, а саме: прибирає, готує їжу,годує, пере речі, допомагає в обробітку присадибної ділянки, оплачує комунальні послуги, закуповує продукти харчування, ліки, промислові товари тощо.

Михайло Колопенюк,

директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Роздільнянської міської ради»

Залиште свій коментар