З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на Роздільнянщині

Сьогодні, 30 березня, головою райдержадміністрації Сергієм Приходьком, за участі заступника голови районної ради Сергія Крилова, проведено чергову робочу нараду з представниками профільних служб району, зокрема, керівниками медичних закладів, екстреної медичної допомоги та Роздільнянського відділу поліції, щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції в Роздільнянському районі.

На жаль, в Україні кількість хворих зросла. Станом на 30 березня в нашій державі зафіксовано 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. В Одеській області – 8 випадків цього захворювання.

В ході робочої наради голова райдержадміністрації підкреслив, що в цей непростий час максимально важливим та дієвим для протидії поширення коронавірусної інфекції на теренах Роздільнянщини є самоізоляція громадян.

  • Особливо серйозно мають дотримуватися самоізоляції громадяни, які повернулися з країн, де виявлено коронавірусну інфекцію. Термін обов’язкової самоізоляції для них – 14 днів. Це може вберегти від зараження оточуючих і відповідальність кожного громадянина наразі дуже потрібна, – сказав голова РДА Сергій Приходько.

Крім того, в ході наради обговорили та визначили алгоритм дій на випадок необхідності організації обсервації. Приміщення для цього вже підготовлено та готове для прийняття 30 осіб.

Планується, що застосувати муть обсервацію для тих, хто не дотримуватиметься самоізоляцію вдома після повернення з-за кордону. При цьому до роз’яснювальної роботи з громадянами мають залучатися представники влади – міської, селищної та сільської, які на місцях сумісно з медпрацівником та представником поліції мають проводити роз’яснювальну роботу та контролювати дотримання вимог карантину особами, що повернулися в Україну.

Також обговорили  подальші кроки щодо продовження роботи із забезпечення медичних закладів спецодягом, масками тощо. В.о. головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ поінформував, що наразі в районну  лікарню вже надійшли тести на визначення коронавірусної інфекції, проте їх кількість обмежена і використовуватимуть їх у разі відповідної симптоматики.

#ЗАЛИШАЙТЕСЯВДОМА

Наш кор.

 

 

Залиште свій коментар