З метою підтримки спортивної галузі Роздільнянщини

Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням і головну роль тут мають відігравати фізична культура і спорт.
Саме з метою розвитку здорового способу життя серед молоді нещодавно відбулась зустріч голови райдержадміністрації Сергія Приходька з представниками спортивних організацій, шанувальників футболу та батьків. В ході зустрічі обговорили необхідність створення юнацької команди з футболу (міні-футболу), яка б представляла Роздільну на різних рівнях змагань. Ще одним із напрямків роботи буде створення юнацької збірної по футболу, до складу якої увійдуть кращі гравці району, які представлятимуть Роздільнянщину на рівні обласних та всеукраїнських змагань. Крім того, на меті є не лише відродження, а й продовження спортивного досвіду в наступних поколіннях та виховання молоді в дусі олімпізму.
Також порушили низку питань, направлених на вирішення вищезазначених завдань, зокрема, визначення відповідальної особи (спортивного інструктора з командних видів спорту), тренувальної бази, забезпечення юних футболістів відповідним спортивним інвентарем тощо.
Голова райдержадміністрації Сергій Приходько наголосив, що всебічно підтримуватиме спортивну галузь та допомагатиме у вирішені нагальних питань для її розвитку.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар