З Днем захисників і захисниць України!

Сила та єдність нашого народу пройшла випробування вогнем і мечем. Сьогодні цей день – 14 жовтня –  об’єднує різні покоління захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті, вояків Української Повстанської Армії
та бійців ООС, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України. Всі вони вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою, і 14 жовтня – день Покрови – для вшанування захисників  України обраний не випадково. Козацька слава є нашою національною гордістю та історичним спадком, який не дозволяє відступати, надихає на перемогу.

З 2014 року в Україні вшановують захисників саме 14 жовтня, але цьогоріч свято має важливу зміну. Нова назва державного свята – День захисників і захисниць України! Жінки нарівні з чоловіками беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. За статистикою, у Збройних силах України служать понад 30 тисяч жінок, майже 10 тисяч отримали статус учасниці бойових дій за участь в АТО/ООС. Дякуємо нашим захисникам і захисницям та щиро вітаємо зі святом!

 

Залиште свій коментар