З Днем українського добровольця!

Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця.

Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників. Дата вибрана зовсім не випадково. Саме 14 березня 2014 року перші добровольці з Майдану Незалежності вирушили на тренувальну базу, що під Києвом, для формування першого українського добровольчого батальйону.

В ті безрадісні дні звичайні українці, прості робочі, учні кинули свої справи, роботу, навчання та вийшли на головний майдан країни, щоб висловити свій протест проти антидержавної політики тодішнього керівництва країни.

Того ж 2014 року військкомати країни зафіксували рекордну явку добровольців. Люди приходили за покликом серця, не чекали на отримання повістки. І саме добровольці сприяли мобілізації сил в тилу, допомогли зібрати та озброїти армію.

Завдяки власній мужності, патріотизму, відданості національним інтересам, а також невичерпній любові до батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу.

Сьогодні в умовах повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України,  добровольці знову відіграють неабияку роль у боротьбі за свободу, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Разом із військовослужбовцями вони боряться та наближають перемогу Україн  у цій війні.

Вічна пам’ять добровольцям, які загинули, захищаючи Україну!

Слава справжнім воїнам України!

 

Залиште свій коментар