ЄВРО 2024: Україна – Румунія

Футбол Україна — Румунія відбудеться у понеділок, 17 червня, о 16:00 за київським часом. Для України це перший матч на чемпіонаті Європи-2024 з футболу.

Головний тренер збірної Румунії Едуард Йорданеску розповів про очікування від гри проти України:

“Поважаємо їх [збірну України]. Їхній тренер досягнув неймовірних результатів, але коли пролунає стартовий свисток, все це не матиме значення. Наша нервовість — частина того, що відбувається на турнірі. Ми маємо трансформувати її у позитивну енергію. Ми маємо бути розумними, але й надійними. Ми у фінальній частині турніру, тож немає чого боятися”.

“Готові до всіх сценаріїв. Хочемо знайти рішення [для перемоги], але водночас і прагнемо відповідати своїй ідентичності. Нам потрібно грати краще у певних епізодах, інакше нам буде важко [досягти результату]. У них [України] чимало гарних гравців, частина з них виступають в Англії. Якщо ти регулярно граєш у євротурнірах, то маєш певну цінність”.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров же натомість звернув увагу на силу Румунії перед очною зустріччю.

“Хтось каже, що Румунія — слабка команда на Євро, але вони виграли свою [відбіркову] групу. Я знаю гравця, якого хотів отримати в «Аль-Айн», — це [півзахисник Ніколає] Станчу, він мені дуже подобається.

Румунія досягла успіху завдяки командним діям, це дисциплінована команда. У них є молоді гравці, які можуть вирішити матч своїми діями”.

“На Євро немає [слабких] команд. Ми дивилися багато ігор збірної Румунії, тільки один матч товариський вони грали основним складом — проти Болгарії (0:0). Тому ми більше орієнтувалися на ігри кваліфікації і ту гру проти Болгарії. Це дійсно команда, яка розуміє, за рахунок чого намагається грати. У них є дуже швидкі гравці, дуже хороша дисципліна на полі. За рахунок цього вони вийшли на Євро”.

До заявки збірної України на матч проти Румунії увійшли всі 26 футболістів. При цьому один з них не зіграє: захисник Віталій Миколенко продовжує відновлення через травму стопи.

  • Воротарі: Георгій Бущан, Анатолій Трубін, Андрій Лунін
  • Захисники: Юхим Конопля, Олександр Сваток, Максим Таловєров, Ілля Забарний, Валерій Бондар, Богдан Михайліченко, Олександр Тимчик, Микола Матвієнко, Віталій Миколенко
  • Півзахисники: Сергій Сидорчук, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Микола Шапаренко, Георгій Судаков, Руслан Маліновський, Михайло Мудрик, Володимир Бражко, Олександр Зінченко, Віктор Циганков, Олександр Зубков
  • Форварди: Роман Яремчук, Артем Довбик, Владислав Ванат

Джерело

Залиште свій коментар