Якою буде зима в Україні?    

Мабуть, це одне з питань, яке на сьогоднішній день є актуальним у зв’язку з цьогорічними тарифами на світло та газ. Але не будемо про погане, можливо, зима в цьому сезоні в значній мірі порадує своєю теплою і не дуже суворою, морозною погодою. Хоча, зима, в першу чергу, – це снігові забави, багато снігу, катання з гірок на санках, ковзанах і лижах.

Напевно, кожен погодиться з думкою, що досить складно передбачати погоду на кілька місяців вперед, адже прогнози при цьому будуть не дуже точними. Але, все-таки, синоптики і метеорологи висловлюють припущення відносно того, чого варто очікувати від природи.

По-перше, грудень. Це перший зимовий місяць, тому всі з нетерпінням чекають, яких погодних змін він принесе. В середині місяця варто очікувати досить рясних снігопадів, а, отже, у жителів України є велика ймовірність того, що новорічні свята вони будуть зустрічати зі снігом і морозом. Хоча картина не буде надто нагадувати зимову казку, адже дуже частими будуть такі природні явища, як хуртовини, що супроводжуватимуться поривчастим та шквальним вітром.

По-друге, січень. Основний пік морозу варто очікувати наприкінці місяця. Згідно з представленими даними, температурний стовпчик опуститься до позначки від -15 до -25 градусів за Цельсієм. Хоча, є й радісна новина – така температура пробуде недовго, десь близько двох тижнів, потім значно потеплішає.

По-третє, лютий. Останній місяць зими ще з минулих часів прийнято було вважати і називати найхолоднішим. Хоча в даний час, уважно вивчивши наявні дані, можна зазначити, що ситуація абсолютно протилежна. Як це зрозуміти? У цьому місяці погода буде вітряною та мінливою, але найчастіше – це сльота та ожеледь.

У результаті, можна зробити висновок, що основний пік холодів припаде на січень, а, точніше, на його кінець, в інший час погода буде відносно спокійною і помірною.

За матеріалами Інтернет-видань.

 

Залиште свій коментар