Як стати частиною поліцейської родини? Розповідає кадрова служба правоохоронного органу

Хлопці та дівчата, які вже визначилися з професійним покликанням, почали готуватися до вступної кампанії 2023 року. Тим, хто вирішив стати поліцейським, в цьому допомагають кадрові служби територіальних підрозділів поліції Одещини.

Наприклад, в Роздільній вже є 27 кандидатів. Юнаки та дівчата завітали до районного відділу поліції, надали всі необхідні документи для формування особової справи і поцікавилися, які іспити потрібно проходити, скільки коштує навчання, які його умови, як відбувається відбір.

Старший інспектор відділу кадрів Ірина Жукова зазначила, що навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, тобто безкоштовно, а курсантів забезпечують стипендією, форменим одягом, проживанням у гуртожитку, харчуванням та лікуванням у відомчих закладах охорони здоров’я.

«До мене приходять молоді люди, яким цікаво дізнатися все про омріяну професію та навчання обраному фаху. В нашій області підготовкою поліцейських займається Одеський державний університет внутрішніх справ. Я, як кадровий службовець, допомогою з подачею анкети до закладу підготовки поліцейських, повідомляю перелік необхідних документів, знайомлю зі змістом майбутніх службових обов’язків та етапами відбору. Вступникам важливо знати, що в заклади МВС України можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповнилося 17 років, та не старші 30 років. Вступники мають надати результати НМТ за 2022-2023 рік або ЗНО за 2020-2021 рік, а також здати нормативи з фізичної підготовки. Курсанти гарантовано матимуть робоче місце поліцейського в структурі Національної поліції України з гідною заробітною платою, одразу у званні лейтенанта поліції. Час навчання у вишах системи МВС зараховується до вислуги років у поліції, і за бажанням кожен курсант вже після другого курсу може працевлаштуватися», – зазначила Ірина Жукова.

Дізнатися більше про умови вступу та навчання можна на сайті ОДУВС або в кадровій службі найближчого підрозділу поліції.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар