Секрет простий
Йодна сітка допоможе виявити дефіцит йоду в організмі, вилікуватися від кашлю, нежиті та застуди, прискорити загоєння забитих місць, лікуватися жінкам під час вагітності.
Справа в тому, що завдяки «коміркам» певного розміру групи бактерій виявляються відірваними одна від одної та стрімко гинуть. Проникаючи в м’язові тканини та кровоносні судини крізь шкіру, йод згубно впливає на хвороботворні мікроорганізми, згортаючи їх білки.
Ідеальна сітка: грати з вертикальних та горизонтальних смуг, а кожен осередок має бути близько 1 квадратного сантиметра.
Дефіцит йоду
Якщо ви хочете дізнатися, чи вистачає вашому організму йоду, то сітку найкраще розташувати на внутрішній частині стегна. Якщо за три години від малюнка не залишилося жодного сліду, терміново запишіться до лікаря. Якщо через 6-8 годин ви ще бачите сліди на вашому тілі, то вам заповнити дефіцит йоду можна включивши до раціону харчування продукти, що містять цей елемент: морську рибу або капусту.
Лікуємо застуду
Швидко вилікувати нежить можна, нанісши йодну сітку на перенісся та крила носа. Тільки обережно, щоби не обпалити шкіру. Хорошого ефекту досягнете, якщо розташуєте сітку на ступнях ніг і в ділянці литкових м’язів.
При забоях
Йодна сітка допоможе вивести синець, лише наносите її через добу після забитого місця. А в перші години на забите місце покладіть лід.
При вагітності
Вагітним жінкам робити йодну сітку рекомендується навіть просто для поповнення дефіциту йоду в організмі. Йод вважається екологічно чистими та безпечними ліками.
Йодна сітка застосовується також при невралгії, радикуліті, забитих місцях, розтягуваннях, остеохондрозі, при захворюванні дихальних шляхів.
Робити малечі до року йодну сітку не рекомендується, тому що у немовлят дуже ніжна шкіра. Дорослим та дітям йодну сітку робити не частіше 2-3 разів на тиждень. Розчин йоду має бути трохи більше 5 %.