Вшанування пам’яті захисників та захисниць України

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України та День українського козацтва, адже військові традиції України сягають давніх часів.


Саме цього дня керівництво району та міста, небайдужі роздільнянці вшанували захисників і захисниць України, поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві, до меморіалів загиблим за Україну біля Роздільнянської школи-гімназії № 1 та до меморіальної дошки пам’яті Героя-кіборга, нашого земляка, який навчався в цій школі, Сергія Іщенка.

Невипадково наші військовослужбовці — гідні спадкоємці мужніх воїнів – під Покровом Богородиці стоять міцно та непорушно на захисті інтересів Батьківщини та безпеки кожного з нас. Справа захисту незалежності згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів.

Велика вдячність військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Молебні за здоров’я живих та панахиди за померлих українських воїнів звершили настоятель Греко-католицької церкви у м. Роздільна, отець Святослав (Кірік) та настоятель храму Святого Різдва Богородиці у с. Новоукраїнка, отець Олег (Свиридюк).

Через волонтера Вадима Волощенка була передана подяка та прапор мешканцям Роздільнянського району  від 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, за підписом полковника Ю.Мадяра: «Командування та особовий склад військової частини А0666 висловлює Вам слова щирої вдячності за активну громадянську позицію, дієвий патріотизм, турботу та безкорисну допомогу військовослужбовцям 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, що виконують бойові завдання по відбиттю збройної агресії російської федерації та збереженню миру і спокою в Україні. Нині, завдяки вашій підтримці та допомозі, воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!

Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров’ю на своїй землі».

Слава Україні! Героям Слава!

Залиште свій коментар