Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 34-а річниця виведення військ з Афганістану. Чимало жителів нашого краю брали участь в афганській війні, а шестеро хлопців з Роздільнянського району в колишніх його межах не повернулися додому живими. Загинули, виконуючи свій військовий обов’язок.

Традиційно в райцентрі відбулися урочистості з цієї нагоди. У них взяли участь представники районної та міської влади, учасники бойових дій на території інших держав та інші.

Керівництво району та міста подякувало присутнім за мужність, проявлену під час виконання військового інтернаціонального обов’язку та висловила надію, що набутий досвід учасників бойових дій на території інших держав сприятиме у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, професійній підготовці військових підрозділів, військово-патріотичному вихованні молоді, волонтерській діяльності тощо.

Після офіційних привітань відбулося покладання квітів до меморіальної плити загиблим в Афганістані, а потім воїни-інтернаціоналісти Роздільнянщини віддали шану усім, хто не повернувся живим з афганської війни та тим, хто вже відійшов у Вічність, під час панахиди у Свято-Миколаївському храмі.

Залиште свій коментар