Вихованці табору “УКРАЇНСЬКИЙ ОПІР” присвятили пісню захисникам, відео

25 липня 2017 року завершилася друга зміна у дитячо-юнацькому військово-патріотичному таборі “УКРАЇНСЬКИЙ ОПІР”, що працював на Роздільнянщині на території колишньої військової частини А-1357. З нею завершилася і робота табору в цьому році.

Всього оздоровлення і навчання військовим навичкам пройшли понад 60 дітей Роздільнянського та Великомихайлівського районів. Програма для юнаків та дівчаток 8 – 11 класів була дуже насичена та цікава. Харчування – відмінне. Діти радо розповідали про свої враження від перебування у таборі, де знайшли нових друзів, відвідали цікаві місця, дізналися багато корисного про військову підготовку, уроки якої давали інструктори з Києва та Одеси.

Останній день зібрав разом і першу, і другу зміну, а також батьків, численних гостей, які не стояли осторонь відкриття та організації роботи табору. Під час офіційної церемонії закриття юнаки та дівчата продемонстрували отримані  у таборі  навички та пройшлися стройовим маршем.

А ще виконали пісню, присвячену захисникам України, які сьогодні боронять державні кордони та боряться за цілісність нашої країни. Відео додається нижче.

Більше інформації про роботу табору читайте у суботньому номері газети “Вперед” за 29 липня 2017 року.

Залиште свій коментар