Виїзний особистий прийом

Відповідно до спільного графіка, минулої п’ятниці у приміщенні Центру надання вторинної безоплатної правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян в.о. начальника Головного територіального управління юстиції Одеської області В.В. Івановського.

 

Консультації також надавали начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції Одеської області О.О. Ясніцький та керівник Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Т.В. Кулішова.

Враховуючи постійні нововведення в законодавстві, втілення реформ різної спрямованості, такі візити відіграють важливу роль для громадян, адже є можливість отримати компетентну відповідь на хвилюючі питання від кваліфікованих спеціалістів.

Так, зі своєю наболілою проблемою до представників управління юстиції звернувся мешканець с. Петроєвдокіївка Новоукраїнської сільської ради. Його проблема полягає в унеможливленні оформлення державного акта на земельну ділянку. Ускладнює процес і конфлікт, який виник між сусідами. Ознайомившись із документами та прорахувавши всі можливі виходи із ситуації, Віктор Віталійович спільно із Олександром Олександровичем, озвучили алгоритм подальших дій.

Крім того, під час прийому порушувалось питання щодо оформлення е-декларацій, зокрема, щодо відмови в отриманні електронних цифрових ключів через релігійні переконання, що призвело до порушення законодавства. В даному випадку представники управління юстиції наголосили, що відсутній інший вид подачі декларації (лише в електронному вигляді) та наголосили, що це питання необхідно порушувати на рівні вищестоящих органів.

Також під час зустрічі були озвучені й інші організаційні питання щодо спільної діяльності управління юстиції та центру надання вторинної безоплатної правової допомоги.

Залиште свій коментар