Виїзд мобільної медичної бригади до с. Бурдівка та с. Єреміївка

Роздільнянська громада продовжує вакцинуватися від COVID19. У пріоритеті – люди похилого віку, які входять до групи ризику щодо важкого перебігу коронавірусної хвороби. Велика кількість таких пацієнтів проживає у віддалених селах громади, тому чи не єдиний метод наближення вакцинації до них – робота мобільної медичної бригади. Це вже третій виїзд такої бригади. На даний момент вже вакциновані мешканці с. Кошари та с. Понятівка, Виноградарського та Калантаївського старостатів.

Минулого вівторка бригада медиків Роздільнянського міського Центру первинної медикосанітарної допомоги вакцинувала пацієнтів у селах Бурдівка та Єреміївка, а також консультувала та здійснювала первинну діагностику. Усі пацієнти були поінформовані про наступне щеплення, а також проконсультовані щодо питань здоров’я та профілактики хвороб.

Виїзди здійснюються а підтримки громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» і триватимуть надалі. Тому, будь ласка, слідкуйте за графіком на нашій сторінці та сторінці Роздільнянської громади у ФБ, інформуйте про це своїх родичів та знайомих, які проживають на території громади, щоб якомога більше людей отримали доступ до вакцинації та безоплатної медичної допомоги.

Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID US Agency for International Development) і здійснюється організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/ Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я України.

Наш кор

Залиште свій коментар