Весняні перемоги роздільнянських дзюдоїстів 

Для наших дзюдоїстів весна розпочалася у м. Кременчук з турніру з боротьби дзюдо, присвяченого співробітникам Служби безпеки України, які загинули під час виконання службових обов’язків. На турнір з’їхалось близько 700 учасників. Глядачі із захопленням спостерігали за вмінням зовсім юних спортсменів. За межами татамі діти мали змогу відчути себе справжніми захисниками Вітчизни, тримаючи в руках справжню зброю, вдягнути бронежилет та каску. Дітям було дозволено спробувати розібрати та зібрати автомати та пістолети, від чоговони були у захваті.

Не менш захоплююча боротьба була і на татамі. Кожен з учасників намагався показати свої вміння та отримати перемогу. Наше місто представили: Олександра Стороженко, Варвара Мельниченко – друге місце, Арина Захожа, Дарія Суздальцева, Дарія Нікітенко, Микола Турута, Оксана Нікітенко – п’яте, Анастасія Колкова, Наталія Мішина, Юрій Бєломестний – сьоме, Максим Мішин – дев’яте місце.

Наступним змаганням став турнір серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого тренера України С.Г. Зіньковського у м. Снігурівка Миколаївської області. Майже вся Україна з’їхалась туди, кожна команда намагалась здобути перемогу і прославити своє місто. Від Роздільнянської ДЮСШ були представлені 17 учасників. Наші діти змагалися з суперниками із Молдови, Кропивницького, Херсону, Миколаївської області, Одеси, Кременчука, Черкаси та багато інших. У запеклій боротьбі Кароліна,Филимоненко, Дарія Глущенко та Дмитро Седих отримали золото; срібло – Павло Царук, Варвара Мельниченко, Анастасія Колкова, Віктор Ненов; бронза – Дарія Суздальцева, Ігор Бегар, Андрій Свістельников, Матвій Дмитрієв, Артем Глущенко, Кирил Батлук; п’яте місце – Даниїл Іларіонов, Артур Чорний, Даниїл Лаптєв; Данило Констатюшко – сьоме місце.

31 березня у м. Одеса відбувся Чемпіонат Одеської області серед юнаків та дівчат до 16 років (2004-2005 р.н.). Команда Роздільнянської ДЮСШ, на чолі з тренером-викладачем В.В. Горобій, достойно представили наше місто. Перше місце посіла відважна дівчинка Дарія Глущенко, третє місце – хоробра дзюдоїстка Олександра Стороженко. Зовсім трохи не вистачило нашим хлопцям Дмитрові Седих та Павлу Царук, які зайняли, відповідно, п’яте та сьоме місця. За результатами  змагань Дарія Глущенко та Олександра Стороженко отримали право представити нашу Роздільну на Чемпіонаті України, який відбудеться у м. Львів з 11 по 13 квітня. Бажаємо нашим спортсменкам перемоги. Ми вами пишаємося.

Батьківський комітет відділення дзюдо Роздільнянської ДЮСШ.

Фото з Інтернету.

Залиште свій коментар