В Україну мчить нова хвиля холоду

Найближчого тижня на українців чекає нестабільна погода з коливаннями температур. Перші дні тижня будуть відносно спокійними. У середу очікується похолодання – вдень у низці  областей буде не вище -5°…-7°, а в середині тижня прийде різке потепління. Температура з четверга підвищиться – по всій країні буде “плюс”, проте це потепління супроводжуватиметься дощами. Потім до кінця тижня температура знову поступово знизиться, а опади припиняться. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

На початку тижня, 15 січня, на українців чекає переважно похмура і суха погода. Опади ймовірні лише місцями на північному заході країни. Температура в більшості областей буде від -1° до +2°, а на півдні і Прикарпатті повітря прогріється до +4°…+5°.

На початку тижня сильних морозів в Україні не буде навіть вночі / фото УНІАН

У вівторок, 16 січня, очікується невелика хмарність, від -3° до +2°. На півдні і місцями на сході повітря прогріється до +3°…+5°, а в Криму температура підніметься до +8°. При цьому нічні морози посиляться до -2°…-7°. На лівобережжі, у центрі та на півдні України очікуються опади переважно у вигляді дощів та мокрого снігу.

До кінця тижня в Україну повернеться невеликий мороз, але буде сухо / фото УНІАН

16 січня ночі в Україні стануть холоднішими / фото УНІАН

17 січня, за прогнозом, очікується найхолодніший день тижня – прийде чергова хвиля похолодання. Вночі в багатьох областях вдарять морози до -8°…-15°, а вдень стовпчики термометрів покажуть від 0° до -7°, лише місцями на півдні збережеться невеликий “плюс”.

17 січня в Україні стане помітно холодніше / фото УНІАН

В середині тижня, 18 січня, погода в Україні різко зміниться. Очікується потепління до +3°…+10°, яке супроводжуватиметься дощами. Вночі на північному сході ще затримаються морози до -7°…-12°.

18 січня в Україні різко потеплішає, але почнуться дощі / фото УНІАН

Перед вихідними, 19 січня, в Україні збережеться похмура погода з невеликим “плюсом”, а на півдні повітря прогріється до весняних +7°…+11°. Опади у вигляді дощів, снігу та мокрого снігу продовжаться у більшості областей.

19 січня в Україні буде багато опадів / фото УНІАН

На вихідних, 20 і 21 січня, погода в Україні знову зміниться. Температура поступово знизиться до морозів. Наприкінці тижня по всій країні вдень буде 0°…-8°. Опади при цьому покинуть територію нашої країни.

20 січня в Україні знову почне холоднішати / фото УНІАН
До кінця тижня в Україну повернеться невеликий мороз, але буде сухо / фото УНІАН

Залиште свій коментар