В Україні зміниться глава міжнародної місії Червоного Хреста

Новим очільником делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні стане Флоренс Жіллєтт.

Її призначення на посаду очікується у березні, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Мін’юсту.

Її представив керівництву Міністерства юстиції України чинний керівник Алан Ешліман, який з квітня 2015 року очолює Місію МКХЧ в Україні.

Відомо, що Жіллєтт останні два роки очолювала Місію в Тегерані.

“Ми дякуємо МКЧХ в Україні за стійкість та доброзичливість до Міністерства юстиції, до громадян, які утримуються в пенітенціарних закладах. Співпраця продовжуватиметься й надалі, адже ми прекрасно усвідомлюємо, що рівень ставлення до своїх громадян, зокрема й тих, які перебувають в установах виконання покарань, є однією з ознак демократичної та правової держави”, – наголосила перший заступник міністра юстиції України Олена Сукманова.

За сприянням МКЧХ постійно проводяться навчання медичних працівників філій ЦОЗ ДКВС України: на сьогодні 60 лікарів пройшли тематичні курси удосконалення (серцево-судинні захворювання) на базі державних закладів післядипломної освіти та отримали сертифікати державного зразка. Крім того, у підпорядкуванні Державної установи “Центр пробації” перебуває 24 філії та 574 підрозділи пробації, зокрема й 14 центрів ювенальної пробації. Понад 100 підрозділів пробації співпрацює з представництвами МКЧХ. Загалом лише минулого року реалізовано 9 проектів на загальну суму півмільйона доларів.

Найближчим часом буде розроблено черговий Меморандум про співпрацю: документ міститиме спільні цілі та завдання, яким попередньо буде надано правову оцінку, аби уникнути декларативності та забезпечити повне виконання підписаних зобов’язань.

Залиште свій коментар