В Україні посилять контроль за складанням іспиту на права

Тепер за складанням іспиту будуть спостерігати камери “без сліпих зон” – саме ними облаштують автомобілі для практичної частини. До кінця року планується встановити 150 панорамних камер, які зможуть показувати весь салон – і учня, і інструктора, і планшет, і можливі порушення. Це не єдине нововведення МВС.

Детальніше про боротьбу з корупцією в сервісних центрах розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”. Коротко про головне – в матеріалі Інформатора.

Камерами також обладнають і класи, в яких майбутні водії складатимуть теоретичну частину іспиту. Вони ідентифікуватимуть обличчя студента. Окрім цього, машини планують обладнати трекерами з визначенням маршруту руху. Під час складання іспиту здійснюватиметься аудіозапис з салону. Цифровізація послуг, на думку Клименка, зменшить контакт працівників сервісного центру з громадянами.

А це своєю чергою зведе корупцію до мінімуму. Міністр наголошує: головне – прозорість складання іспиту, а не відвідування школи.

До людей з інвалідністю мобільні сервісні центри виїжджатимуть до того чи іншого населеного пункту.

Весь персонал сервісного центру перевірять на благонадійність. Частину менеджмента змінять. А в тих сервісних центрах, які залишаться працювати на кінець року, хочуть бачити саме людей, на яких скарг немає.

Залиште свій коментар