В Україні підвищують тарифи на воду

НКРЕКП прийняла рішення про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для 34 підприємств по Україні.

На засіданні у четвер, 29 червня, НКРЕКП прийняла рішення про підвищення тарифів на воду з 1 липня 2023 року в середньому на 32 % залежно від водоканалу. Також відомо, що підвищення вартості водопостачання відбудеться у два етапи – 1 липня та 1 вересня.

Сума у   платіжках для середньостатистичної родини зросте приблизно на 60 гривень.

У Києві тариф зросте з 30,38 до 40,46 гривні, в Одесі – з 35,15 до 44,86 гривні за куб. м., у Вінниці – з 25,62 до 47,75 гривні за куб. м, у Дніпрі– з 31,36 до 38,79 гривні за куб. м., в Ужгороді – 54,57 грн.

Тарифи в Херсонській, Миколаївській та Харківській областях не чіпатимуть.

Чи підвищать тариф на воду у Роздільнянській громаді?

Щоб дізнатися про те, чи буде підвищено тариф на воду у Роздільнянській громаді, ми звернулись до заступника міського голови Миколи Петровського.

  • Наразі, про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення мова не йдеться. Вони залишаються на тому ж рівні (тариф у Роздільній – 36,86 грн. за куб.м., по старостатах громади дещо нижчий). Однак, на ціну може вплинути підвищення вартості основних складових тарифу, а саме: електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, обладнання та інших розхідних матеріалів, – зазначив Микола Вікторович.

Наш кор.

Залиште свій коментар