В Україні найближчими днями прогнозуються небезпечні метеорологічні явища

Найближчими днями очікується ускладнення погодних умов, що зумовить вихід південного циклону з України. Про це повідомляє Роздільнянська РДА, з посиланням на Гідрометцентр Чорного та Азовського морів. 

Зокрема, в повідомленні йдеться:

11 лютого у західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, у західній частині пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини (І рівень небезпечності – жовтий), у Карпатському регіоні сильний дощ та мокрий сніг (ІІ рівень небезпечності – помаранчевий).

12 лютого у північних, центральних, Одеській, Миколаївський областях значний сніг, хуртовини, снігові замети, в Одеській, Миколаївській областях утворення снігового покрову, у центральних, східних та південно-східних областях місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; в Україні пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності – жовтий).

Приріст снігу в західних, північних областях 10-20 см, у південних, центральних областях 10 – 15 см, у східних областях 5 – 7 см.

12 лютого у західних, Житомирській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській областях; 13 – 14 лютого в Україні значне зниження температури: вночі до – 9 – 16 морозу, у Черкаській та Сумській областях до – 20 морозу, вдень до – 7 -13 морозу.

15 – 18 лютого без істотних опадів, подальше зниження температури на 4-8 градусів.

Такі погодні умови можуть призвести до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів; порушення, а на окремих ділянках  доріг припинення руху автотранспорту.

Залиште свій коментар