В Одесі СБУ блокувала масштабний збут контрафактної алкогольної продукції

У межах протидії тінізації економіки Служба безпеки України викрила в Одесі протиправний механізм з мінімізації платежів до державного бюджету через нелегальний продаж алкогольних підакцизних товарів.

Оперативники спецслужби виявили в обласному центрі та області 7 складських приміщень, де зберігались фальсифіковані алкогольні напої. Зловмисники реалізовували продукцію під виглядом торгових марок відомих брендів із підробленими марками акцизного збору.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці вилучили 7,2 тисячі літрів контрафактної алкогольної продукції на 1,3 мільйона гривень та блокували надходження в мережу роздрібної торгівлі небезпечного для життя та здоров’я громадян алкоголю.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 199 (зберігання з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного податку) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Документування протиправних дій відбувалось під процесуальним керівництвом Іллічівської місцевої прокуратури у взаємодії з ГУ Державної податкової служби в Одеській області.

Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар