В Одесі після скандалу призначили нового керівника податкової

В.о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області призначено Володимира Астрейко Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Державну податкову службу на Одещині.

Володимир Астрейко раніше працював начальником управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС в Одеській області.

В останній декларації нового керівника податківців за 2018 рік більша частина майна записана не на нього, а на його дружину і матір. На самого Астрейко записана земельна ділянка з невеликим будинком в смт Таїрове, а пересувається він, згідно з декларацією, на ВАЗ 21063. При цьому дві квартири в Одесі записані на матір Астрейко та його дружину відповідно. В автопарку подружжя також вказані два позашляховика Audi Q7 і Mazda CX-5.

Нагадаємо, в Одеській області нещодавно було відсторонено все керівництво Державної податкової служби. Як повідомив керівник ДПС України Сергій Верланов, таке рішення він прийняв після того, як детективи Національного корупційного бюро України викрили виконуючого обов’язки начальника управління ДПС Наталю Чеботарьову на пропозиції $25 тисяч хабара. Гроші керівник пропонувала главі структурного підрозділу регіональної прокуратури.

Залиште свій коментар