УВАГА! Розпочинається конкурс дитячої самодіяльної творчості

Повідомляємо про початок підготовки до конкурсу дитячої самодіяльної творчості «Дебютна весна», який проходитиме під патронатом депутатів Одеської обласної ради Владислава Васильовича Фініка та Віталія Миколайовича Саутьонков.

Цільовим призначенням конкурсу є підвищення рівня культури та народної творчості, духовний та культурний розвиток, естетичне виховання підростаючого покоління, з метою виявлення та підтримки талановитих, яскравих виконавців, розкриття та подальший розвиток творчого потенціалу дітей, виведення на обласний рівень переможців конкурсу, зміцнення дружніх стосунків між дітьми.

До участі у конкурсі запрошуються учні всіх класів загальноосвітніх навчальних закладів з таких номінацій: вокал, хореографія, художнє слово.

Від одного учасника або дитячого колектива приймається не більше трьох робіт. Програма конкурсу складається з комплексу етапів, зокрема: попередній перегляд, відбірковий тур та фінал (гала-концерт за участю фіналістів).  Всіх конкурсантів буде завчасно повідомлено щодо дати та місця проведення етапів конкурсу. Цінні подарунки, створення комфортних умов, проїзд та харчування забезпечуються організаторами конкурсу.

Відбір проводитиметься із залученням професійних артистів, співаків, відомих людей в сфері культури та мистецтва, проведення турів буде широко висвітлюватися в засобах масової інформації та на телебаченні.

ВАЖЛИВО! Для участі в конкурсі необхідно подати анкету-заявку (додається) до 20 лютого 2017 року.

Оргкомітет конкурсу.

Анкета-заявка

учасника конкурсу «Дебютна весна»

  1. Прізвище, ім’я, дата народження.
  2. Назва навчального закладу, клас в якому навчається конкурсант.
  3. Жанр та назва конкурсної роботи, авторство слів, музики (ім’я та прізвище автора).
  4. Обов’язково – контактний телефон власний, батьків або керівника колективу.

Контактні телефони: 050-804-20-60, Анна Павел; 067-797-09-28, Сергій Верченко; e-mail: annapavel83@ukr.net.

 

Залиште свій коментар