УВАГА! ПЕРЕЇЗД!

З початку 2023 року на залізничних переїздах України допущено 28 дорожньо-транспортних пригод, за аналогічний період 2022 року – 33. Всі випадки ДТП трапились з вини водіїв транспортних засобів. За перше півріччя 2023 року в результаті ДТП на переїздах було травмовано дві особи. А тільки за 12 та 14 липня 2023 року в результаті ДТП на залізничних переїздах загинуло шість осіб, а саме:

12.07.2023 р. о 20 год. 55 хв. на регульованому переїзді 137 км ПК6 (без чергового працівника) перегону Муравійка – ім. Бориса Олійника регіональної філії «Південно-Західна залізниця», при справно працюючій переїзній сигналізації, сталося зіткнення поїзда № 6312 Чернігів – Ніжин з автомобілем «Volkswagen PASSAT», у результаті смертельно травмовано чотири особи.

14.07.2023 р. о 23 год. 10 хв. на регульованому переїзді 121 км ПК4 (без чергового працівника) перегону Кулевча – Кантемир регіональної філії «Одеська залізниця», при справно працюючій переїзній сигналізації, сталося зіткнення поїзда № 4852 з вантажним автомобілем, евакуатора із завантаженим автомобілем, водій якого перед переїздом обігнав автомобіль, що стояв для пропуску поїзда, та виїхав на переїзд. Унаслідок зіткнення смертельно травмовано дві особи.

Невтішна статистика загиблих і травмованих на залізничних переїздах свідчить про існування реальної проблеми, пов’язаної з порушенням порядку перетину залізничних колій як з боку водіїв, так і пішоходів та велосипедистів. Практично в усіх випадках винуватцями ДТП на переїздах є водії приватного автотранспорту, які нехтують власною безпекою та безпекою інших учасників руху. ДТП на залізничних переїздах за своїми наслідками наближаються до катастроф, оскільки призводять до людських жертв, пошкодження транспортних засобів, великих матеріальних збитків через припинення руху на залізниці.

Пам’ятайте, що лише дисципліна на транспорті зможе зберегти життя людей!

Віталій МАСЛОВ,

начальник Роздільнянської дистанції колії

Залиште свій коментар