У Єреміївці Роздільнянського району рятувальники ліквідували пожежу

У с. Єреміївка рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді та врятували від вогню приватний будинок

На пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Єреміївка на вул. Центральна горить приватний будинок. Господар приватного домогосподарства, 1962 року народження.

До місця виклику було негайно направлено пожежо-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці основної пожежної техніки. По прибуттю рятувальників на місце виклику відбувалося горіння відкритим полум’ям даху надвірної споруди та сіносховища з сіном в тюках.

Роздільнянські пожежні швидко розгорнули рукавну лінію на подали на боротьбу з полум’ям вогнегасні засоби. О 19:34 рятувальники локалізували пожежу, а 20:30 її ліквідували та врятували від загорання двохповерховий приватний будинок. У гасінні пожежі було задіяно місцеве населення та 2 місцевих трактори з цистернами води «МТЗ-80» та «JOHN DEERE 8335 R».

Вогонь знищив дах надвірної споруди та сіносховище з сіном у тюках вагою 1000 кг, врожаю 2019 року на загальній площі 250 м².

Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення освітлювальної електромережі.

Загалом, від початку 2019 року на території Роздільнянського району сталося 106 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє осіб.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області.

Залиште свій коментар