У Виноградарської сільської бібліотеки  – нове приміщення

Бібліотека – особливе місце, де у книжках вміщується літературний, науковий та духовний  спадок людства. Її функціонування неабияк важливе в житті людей, особливо в селах, де інфраструктура не так розвинена, як у великих містах. А у с. Виноградар бібліотека 14 років знаходилася в непридатному для цього закладу місці, без нормальних умов для роботи та зберігання книжок.

Бібліотекар Олена Алєнічева працює в закладі з 2007 року. Саме завдяки її зусиллям заклад працював, забезпечував потреби відвідувачів у книжках, проводилися тематичні заходи, але, як згадує фахівчиня, то були непрості часи.

-Зараз бібліотеку перевели у приміщення колишньої сільської ради, закупили нові стелажі, книжки нарешті зберігаються як належить, а нове приміщення радує око. Я щиро вдячна Роздільнянському міському голові Валерію Шовкалюку та старості села Виноградар Святославу Васютинському за те, що нарешті для бібліотеки знайшлося нове приміщення, – відзначила Олена Василівна.

Фонд Виноградарської сільської бібліотеки нараховує понад 12 тисяч примірників книжкової продукції,яка користується попитом серед читачів. До того ж, постійно надходять нові книжки як для дорослих, так і для дітей. Брали участь свого часу в поповненні бібліотечного фонду сільські жителі, які подарували закладу літературні надбання різних авторів та жанрів, чим урізноманітнили вибір для поціновувачів слова. Крім того, сільська бібліотека бере активну участь у житті громади: влаштовуються тематичні заходи для школярів, проводяться книжкові виставки тощо. Брали участь й у цьогорічному медовому фестивалі в Роздільній.

Певна річ, коли діє «червона» зона карантину заходи скасовані, але той факт, що відтепер Виноградарська бібліотека зустрічатиме відвідувачів у новому приміщенні неабияк радує та надихає на роботу бібліотекаря Олену Алєнічеву. Її, зокрема, за високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва під час урочистостей в Роздільній нагородили почесною грамотою міської ради.

Наталя БРОВАРСЬКА

 

Коментарі

Залиште свій коментар