У Роздільній вшанували захисників і захисниць України

14 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України у Роздільній відбулася офіційна церемонія покадання квітів до пам’ятника загиблим за Україну та меморіальної дошки на честь нашого земяка, Героя-Кіборга Сергія Іщенка.

Попереднього планувалося значно масштабніше святкування Дня захиснкиків та захисниць України, але у зв’язку зі значним зростанням захворюваності на коронавірус їх відмінили.


Читайте також: 370 нових випадків СOVID-19 на Роздільнянщині з 8 по 13 жовтня включно

Звернення голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького до мешканців області


Квіти на знак шани, поваги, пам’яті про мужність та відвагу всіх, хто відстоював українську державність в різні роки, в цей день поклали представники райдержадміністрації, районної та міської  рад, Роздільнянського районного центру комплектування та соціальної підтримки та інші учасники заходу.

Слово-звернення до присутніх мовили голова райдержадміністрації Сергій Приходько та Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, які відзначили, що сьогодні завдяки сміливості та самовідданості українських військових на сході країни стримується російська агресія. Керівники щиро подякували за вірність державі, патріотизм та професійність.

Загиблих за Україну після покладання квітів до меморіальної дошки на честь нашого захисника, роздільнянця Сергія Іщенка вшанували хвилиною мовчання. Вічна пам′ять загиблим…


Читайте також: З Днем захисників і захисниць України

У Роздільній привітали захисників та захисниць України з професійним святом


СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

Залиште свій коментар