У Роздільній вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. День, коли  держава вшановує їхній героїчний подвиг. Адже ці мужні та самовіддані люди у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

У Роздільній в цей знаковий для всієї країни день традиційно відбулася офіційна церемонія покладання квітів до пам’ятника нашим рятівникам за участі заступника міського голови з соціальних питань Сергія Крилова, керівника апарату райдержадміністрації Ольги Головко, секретаря міської ради Тетяни Антонової-Левченко, начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ольги Іваник, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Роздільнянщини, співробітників Роздільнянського районного ВП та інших.

Вшанування роздільнянських учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС продовжилося у Роздільнянському Палаці культури. Спочатку вони відвідали історико-краєзнавчий музей (директор Віра Шняга), де було оформлено тематичну  виставку “Чорнобиль –  біль України”. У дружній атмосфері присутні поспілкувалися щодо цієї трагедії, поділилися власними болісними спогадами.

Потім для чорнобильців нашого краю відбувся камерний концерт, на якому майстерно виступили  учасники народної хорової капели “Ветеран” (художній керівник Галина Стратулат).

Наш кор.

 

 

Залиште свій коментар