У РОЗДІЛЬНІЙ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ. ФОТОЗВІТ

 14 жовтня, в Україні відзначають велике свято – День Захисника України. У цей день громадяни схиляють голови за всіма загиблими за суверенітет та незалежність нашої держави в минулому, та всіма, хто сьогодні загинув у війні на Донбасі, боронячи рідну землю. Дату 14 жовтня невипадково обрано для відзначення Дня Захисника України, адже у цей день відзначається ще й Покрова Пресвятої Борогородиці та День Українського козацтва, з якими здавна пов’язують військові традиції українців.

У Роздільній з цієї нагоди  відбулися урочистості, які розпочалися патріотичною ходою від райдержадміністрації. Далі учасники зробили зупинку біля пам’ятника Тарасу Шевченка. До пам’ятника Кобзареві поклали квіти, і далі рушили до меморіалу загиблим за Україну, що встановлений навпроти Роздільнянського НВК №1.

Офіційна частина вшанування наших захисників відбулася за участі керівницва району та міста, які мовили слова вдячності за мужність та героїзм на адресу військових, провели офіційну церемонію нагородження почесними грамотами та символічними подарунками призовників. Відбулася хвилина мовчання за загиблими…

Учасники заходів поклали квіти до меморіалького комплексу  загибим за Україну та меморіальної дошки на честь нашого земляка, кіборга Сергія Іщенка.

Після офіційної частини вшанування наших захисників, на районному стадіоні “Спартак” відбулося “Козацьке коло”, що представляло собою ігри юних патріотів. Зокрема, учні шести загальноосвітніх закладів: роздільнянських ЗОШ №2, №3 та НВК №1, ЗОШ с. Кам’янка, Виноградар та Степове, взяли участь у змаганнях на фізичну витривалість, спритність та силу. Бротьба була запеклою. В результаті перемогу здобули вихованці ЗОШ №2, друге місце посіли учні Кам’янської ЗОШ і третьою стала команда Роздільнянського НВК №1.

Капітан команди Роздільнянської ЗОШ №2, яка виграла козацькі змагання, отримує нагороди
Фото на згадку всіх учасників козацьких розваг у Роздільній

Розважали яскравою концертною програмою учасників “Козацького кола” солісти та колективи районного Палацу культури.

Фінальним акордом заходів став флешмоб, в якому охоче взяли участь юнаки та дівчата Роздільнянщини і сформували тризуб прямо на стадіоні.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар