Експозиція «Бісерна феєрія» стартувала у районному народному історико-краєзнавчому музеї сьогодні, 4 березня, і присвячена Міжнародному жіночому дню. Такі виставки для закладу є традиційними.
Цього року свої яскраві та самобутні роботи для жителів міста та району представила талановита майстриня, суддя Роздільнянського районного суду Одеської області Світлана Гринчак.
Першими відвідувачами виставки стали учнівська молодь та працівники культури Роздільнянського району, які поставили авторці чимало слушних запитань щодо її захоплення.
Зокрема, розповідаючи публіці про свої роботи, Світлана Гринчак зауважила, що спочатку практикувала вишивку хрестиком. Однак, під час однієї з робочих поїздок в Києві познайомилася з колегою з Великомихайлівщини, яка поділилася своїм захопленням щодо вишивки бісером. Світлані одразу теж захотіла спробувати цей вид вишивки. Ним наразі вона володіє досконало, в чому мали нагоду переконатися відвідувачі експозиції, на якій, як зазначила майстриня, виставлені картини, створені в період з 2014 року і до сьогодні.
Вона використовує для вишивки виключно чеський бісер. На роботу часом його потрібно по декілька кілограмів. Зокрема, на один з пейзажів, а саме – «Альтанка» – використано п’ять кілограмів бісеру.
-Певна річ, бісер та інші необхідні матеріали для оздоблення картин коштують не так вже й дешево, але бажання вишивати переважає. Мені це дуже подобається, – поділилася з присутніми Світлана Гринчак.
Також жінка наголосила, що свої роботи вона не продає. На початку дарувала , проте потім перестала. Всі картини залишаються в сім’ї. Її в цій справі підтримують чоловік та троє синів, які високо цінують творчі надбання Світлани.
Крім того, зі словом до присутніх звернулися в ході офіційної церемонії відкриття «Бісерної феєрії» начальник відділу культури і туризму РДА Наталя Пояцика та директор музею Віра Шняга. Вони подякували майстрині за чудову експозицію та побажали успіхів у подальшій творчій діяльності. З нагоди прийдешнього свята 8 Березня Світлані Гринчак вручили символічний букет квітів.
Діти та дорослі з цікавістю розглядали картини, сюжети яких досить різнопланові та варті уваги широкої публіки. Присутні зробили спільне фото на згадку.