У «помаранчеву» зону карантину потрапили 16 областей України, в тому числі й Одеська

Станом на 17 березня «помаранчева» зона адаптивного карантину в Україні значно розширилася.

Про це повідомляє “Думська”, з посиланням на дані сайту Міністерства охорони здоров’я.

На сьогоднішній день в неї входить 16 регіонів і Київ. При тому, що вчора «помаранчевими» були 10 областей, а позавчора – 11.

Так, станом на 17 березня в «помаранчевій» зоні крім столиці виявилися Вінницька, Волинська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

У “червоній зоні” залишаються Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. Решта перебувають в «жовтій» зоні.

Відзначимо, що рівень госпіталізацій, який вважається нормою при 60 випадках на 100 тисяч населення, перевищено в Одеській (62,3), Київській (65,3), Хмельницькій (87), Закарпатській (98,3), Миколаївській (99,1 ), Чернівецькій (99,4), Житомирській (111,9), Івано-Франківській (133,1) і Вінницькій (136,5) областях, а також в Києві (90,3).

Нагадаємо, що переміщення регіонів з «жовтої» в «помаранчеву» зону не несе ніяких змін карантинних обмежень, але сигналізує про те, що місцева влада може вводити посилені заходи контролю за дотриманням карантину, щоб не допустити потрапляння областей в «червону» зону.

Джерело: “Думська”

Залиште свій коментар