У Палаці культури Роздільної відбулося казкове дійство

Чарівне дійство організували в Роздільнянському Палаці культури.

Про це інформують на фейсбук-сторінці закладу.

6 січня на святковій сцені великої зали з′явилися маленькі рятувальники Чип та Дейл, Санта підкладав листа з ультиматумом, а Рататуй щось винюхував.

Заінтригували глядачів ще більше Червона королева, Агент 007, тендітна Білосніжка, кумедні опосуми, а Герміона зачарувала своєю красою та ніжністю.

Казкове дійство організували юні й талановиті повітряні гімнасти та їхня креативна наставниця Юліанна Дракова. Це був звітний виступ циркової студії за відносно невеликий період натхненної творчої роботи.

Свою майстерність у підкоренні полотен у повітрі показали Вікторія Василик і Анастасія КарасеваОлександра Шалашенко й Еліна АлієваАліна Троцька і Влада Субач.

Катерина Симонтовська та Варвара ЖуравельСофія Іщенко та Єлизавета ПоплавськихДіана Міщенко й Валерія ПодолякоВіталіна Парапір та Інна Степанова підкорили кільце та влаштували справжнє гімнастичне видовище.

Ніжні та граційні Катерина Самсій і Марія Петровська заворожували виступами на повітряному гамаку.

Глядачі вітали оплесками кожен захоплюючий момент виступів і не стримували емоцій від видовища.

Своєрідним обрамленням стали композиції хореографічного колективу «Millenium» під керівництвом Ангеліни Мочалової з Центру творчості дітей та учнівської молоді Роздільної.

Їхній танець під символічною назвою «Не гірші» став своєрідним акцентом: кожна дитина має талант і здатна дивувати. Завершальна композиція «Діти війни» нагадала, що дорослі мають захистити дитинство, зберегти світлі спогади про нього.

Подарунки отримали всі учасники дійства. Після завершення святкової програми на дітей чекали фотосесія біля ялинки, цікавий майстер-клас, захопливі конкурси та кіновечір.

«Добрі казки ніколи не закінчуються, адже завершення однієї дає поштовх для початку наступної. Бо й добро перетворюється з одного виду в інший, переходить від людини до людини. І що б там не казали, дорослі теж вірять у казки і в перемогу добра над злом. Хай же і ця казкова феєрія стане добрим продовженням творчих традицій Роздільнянської громади, а талановиті діти славлять її не тільки на теренах рідної країни, а й в усьому світі! З маленьких перемог кожного складається велика Перемога!» – зазначають у дописі.

Казкове дійство

Казкове дійство
Казкове дійство

Казкове дійство
Казкове дійство

Казкове дійство
Джерело: rozdilna.rayon.in.ua

Залиште свій коментар