У м. Роздільна горіло сміття на відкритій території

У м. Роздільна горіло сміття на відкритій території та надвірна споруда у житловому секторі

Протягом 3-4 квітня у м. Роздільна районі через необережне поводження з вогнем та занесення джерела запалювання ззовні сталися дві пожежі.

 Так, 3 квітня 2018 року о 16:37 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. БМП-824 горить сміття.

На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох чоловік особового складу та одної одиниці техніки.

На відкритій території горіло сміття на площі 2 м². Загорання було ліквідовано місцевим населенням ще до приїзду на місце виклику пожежних. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

   А 4 квітня 2018 року в 16:11 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Молодіжна, 71 горить надвірна споруда.

На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: п’яти чоловік особового складу та одної одиниці техніки. Через 20 хвилин роздільнянські рятувальники ліквідували пожежу. Вогонь пошкодив домашнє майно на площі 2 м².

Ймовірна причина пожежі – занесення джерела запалювання ззовні невстановленою особою.

В  усіх двох пожежах загиблих та постраждалих – немає.

Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району сталося 17 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє людей та ще одна особа постраждала.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

 Сергій ШМОРГАЛ,

 Роздільнянський міськрайонний відділ

ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар