У голови Роздільнянської громади новий заступник

Сьогодні, 9 червня, відбулося засідання сесії Роздільнянської міської ради під керівництвом міського голови Валерія Шовкалюка. Брали участь в роботі 21 депутат. Порядок  денний нараховував 190 питань.

         Відзначимо, що депутатами було розглянуто та затверджено на посаду заступника голови Роздільнянського міської ради з питань діяльності виконавчих органів Сергія Крилова, який має багаторічний досвід роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади, є депутатом районної ради декількох скликань. Богдан Ставратій, який до цього обіймав посаду заступника голови міської ради, написав заяву про звільнення за власним бажанням.

         Також на початку сесії про зміни в складі депутатського корпусу міської ради поінформувала представник міської територіальної виборчої комісії Міра Самойлова. Зокрема, відповідно постанов  комісії достроково припинено повноваження депутатів Роздільнянської міської ради Сергія Маслова, Валентини Петровської та Олега Подолінського та власним бажанням. Зареєстровано депутатами Роздільнянської міської ради Івана Карая, Людмилу Кіндзерську та Тетяну Ільченко.

Детальніше про засідання сесії у друкованій версії газети «Вперед»

Новообрані депутати склали присягу

Залиште свій коментар